menuankieta

Imieniny:
Joachima, Liliany

Jesteś tu: » Strona główna » O przedszkolu

Nasze przedszkole to placówka publiczna zlokalizowana w centrum wsi. Przedszkole pracuje w godzinach od 8 do 14 w dni robocze od poniedziałku do piątku W naszym przedszkolu działają dwa oddziały. Pierwszy oddział to grupa maluchów 3-4 latków, a drugi oddział to grupa starszaków  5-6 latków. W sumie do naszego przedszkola uczęszcza 42 dzieci.Wokół terenu przedszkola jest podwórze i przylegający do niego plac zabaw. Podwórze i plac zabaw znajdują się na terenie ogrodzonym. Plac zabaw jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych. W  przedszkolu odbywają się również zajęcia dodatkowe (nieodpłatne) takie jak:

• język angielski

• logopedia.

Ponadto w przedszkolu realizowany jest program artystyczny "Bliżej kultury i sztuki" oraz dodatkowe programy edukacyjne  SANEPIDU pt." Moje dziecko idzie do szkoły" i "Czyste powietrze wokół nas" oraz  program "Bezpieczne wakacje", którego celem jest przypomnienie i utrwalenie podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się na drodze.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma